La Belle-Poule 1765 from Ancre's plans and monographs enlarged by 10%, By Mirek

Hello Mirek,

I found some time again today to look at your report.
This will be a beautiful model and the beautiful rigging is also well underway.
Your model is also a French ship like my corvette. But from different time periods, and therefore some differences in the rigging can be noticed.
 
Witaj Mirku,

Dzisiaj znowu znalazłem trochę czasu, żeby zapoznać się z Twoim raportem.
To będzie piękny model, a piękny osprzęt jest już w toku.
Twój model to także francuski statek, taki jak moja korweta. Jednak pochodzą z różnych okresów czasu i dlatego można zauważyć pewne różnice w olinowaniu.
Witaj
Bardzo się cieszę Johanie że znalazłeś czas na przeglądnięcie mojego dziennika budowy, robiąc takielunek w mojej fregacie widzę różnice w takielunku bo ty budujesz korwetę ale sposób wykonywanie niektórych części takielunku jest podobny dlatego podglądam twój sposób robienia fragmentów olinowania i się na nim uczę . Pozdrawiam Mirek

Hello
I am very glad, Johan, that you found time to look through my construction log, while making the rigging in my frigate, I see differences in the rigging because you are building a corvette, but the way of making some parts of the rigging is similar, so I am watching your way of making parts of the rigging and learning from it. Regards, Mirek
 
Last edited by a moderator:
Witam
We wcześniejszym poście nie mogłem pisać pod zdjęciami ,nie wiem dlaczego. Reje są podwieszone tymczasowo będą ściągane do montażu żagli20240225_140604.jpgkupiłem sobie pomocnika za rada kolegów20240226_200436.jpgparę lat temu kupiłem mini maszynę będę się uczył szyć żagle20240214_093715.jpgdalszy takielunek20240208_161332.jpgdalsze bloki 20240214_093817.jpg20240214_093753.jpg20240202_161457.jpg20240212_104214.jpgpierwsze nieudane próby szycia , muszę ćwiczyć dalej nie poddaję się . Pozdrawiam Mirek
 
Witaj
To jest po prostu wyśmienity modeling Mirek! Masz mój podziw!
Witaj
Bardzo dziękuję za miłe słowa Pawle
dostępne z Pawłem, dostępne dla robota!
Jimski również dziękuję za docenienie mojej pracy
Drogi Mirku
efektowny robot i efekt jest wspaniałyDobraWykrzyknik:)
Drogi Shoto, dziękuję za docenienie, mobilizuje mnie do jeszcze końcowego pracy
mieć takie „nieudane kontroler”, pięknie mirku
Można mieć takie „nieudane próbować”, piękny Mirek
mieć takie „nieudane kontroler”, pięknie mirku
Można mieć takie „nieudane próbować”, piękny Mirek
Kuba ostatni żagle szyłem 5 lat temu były proste żagle do Soleil Royal teraz te żagle szyje z batystu o ile bryty nawet udaje mi się szyć w miarę prosto to największy problem mam z marszczeniem się materiału . I mam jeszcze jeden problem czy wzmocnienia na żaglach powinny być szyte z jednej strony żagla czy z dwóch. Kuba jeśli byś mógł to zadzwoń 609568505 zawsze możemy pogadać . Pozdrawiam Mirek
 
Back
Top